Math Maze

Math Maze

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ExpCrow.MathMaze

 

Matematik Labirenti İle Zamana Meydan Okuyun

Matematik labirenti ile matematik bilginize meydan okuyun ve matematik becerilerinizi sınırlarına oldukça genişletin.

Matematik oyunları kategorisinde bulunan Math Maze oyunu ile mantıksal ve algısal labirentler ile zeka seviyeniz artış gösterecektir. Çeşitli seviyelerde ki matematik labirent oyunları ile hesaplama yeteneğinize meydan okuyun ve zekanızın sınırlarının ne kadar olduğunu keşfettin. Eşsiz labirent oyunu ile zeka seviyenize siz dahi inanamayacaksınız.

Ücretsiz Ve Sürükleyici

Matematik oyunu matematik yeteneğiniz labirentler de bulunan işlemler ile akıl oyunları ile oynanmaktadır. Labirentler arasında ilişkilerin beynimizdeki bölümünde aktif olarak çalışmasını  sağlıyor.

Labirent oyunları arasında yer alan en küçük kişilerin bile rahatlıkla oynayabileceği kolay kullanıma sahip olan oyunumuz ile beyninizi eğitmek oldukça kolay oluyor. İddialı matematik oyunumuzu yetişkinler, aileler hatta büyük anneler bile oynayabilir. Çünkü oyunumuz tamamen her yaş için uygun olarak tasarlanmıştır. Basit seviyede toplama, çıkarma, bölme ve çarpma işlemleri ile eğitici ve öğretici bir matematik oyunları arasında beyin jimnastiği yapma imkanınız bulunuyor. Math Maze tamamen basit bir matematiksel oyun olmaktadır.

Nasıl Oynanıyor?

Akıl oyunları ile IQ seviyesi artış göstermektedir. Sayılar ve labirent arasındaki ilişkiyi çözerek sayıları çıkışına götürmeniz ve doğru işlemi yapmanız gerekiyor. Mantıksal bulmacalar ve bununla birlikte matematik labirenti ile farklı bir seviye gözler önüne seriliyor. Matematik zeka oyunları içerisinde iddialı olan bu oyun sayesinde güçlü bir analitik düşünme yeteneğine sahip olmanız oldukça kolay olacak.

Matematik labirenti ile matematik bilginizi de zamana karşı test etme olanağını sunuyoruz. Labirentte doğru cevaba ulaşmak için saniyeler ile yarışmanız gerekiyor. Eğlenirken girişim imkanı sunan oyun ile zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Her seviyede ilerledikçe toplama, çıkartma, çarpma ve bölme işlemleri hesaplamaları ekrana geliyor. Bu hesaplamaları yaptıkça seviye daha da zorlaşmaktadır. Dört işlem odaklı olan oyun ile birlikte hızlı labirent oyunu hesap yaparken eğlenmek isteyenler için özel olarak hazırlandı.

Oyunumuz son derece eğlenceli ve Zorlu olup aile matematik oyunu tarzında tasarlanmıştır. Yani 7’den 70’e herkesin oynayabileceği bir kullanım gücüne sahip

Math Maze Oyununun Sunduğu Faydaları Nedir?

Math Maze oyunu ile oyunu oynayan kişilere birçok fayda sunuluyor. bu avantajlar sayesinde zamanın nasıl geçtiğini anlamayacak hem de oldukça eğleneceksiniz.

  • Oyun sayesinde mantıksal labirentler yardımı ile dikkat ve odaklanma konusunda gelişme yaşayabilirsiniz.
  • Zeka oyunları arasında yer alan Bu oyun ile hafıza gücünüz ve algı yeteneğiniz büyük bir gelişme gösterecektir.
  • Eğitici matematik labirent oyunu ile günlük yaşamdaki matematik potansiyelinizi keşfetmeniz daha kolay olacak.
  • Sunulan oyunlar ile birlikte zihin geliştirme yöntemi olarak ideal bir seçenek olmaktadır.
  • Stres kontrolü gibi yöntemler ile eğlenceli bir oyun imkanı sizleri bekliyor.

Math Maze Matematik Oyunu Ücretsiz Mi?

Sizler için özenle hazırlanan ve sunulan Math Maze oyunu ile uzun soluklu bir oyuna hazır mısınız? Hazırım diyorsanız asla bu oyunu kaçırmayın. Matematik labirenti oyunu sizlere tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Bundan dolayı da oyunu oynamak isteyen herkes oyuna çok kolay bir şekilde ulaşabilir. 4 adet kategorinin bulunduğu oyunumuzda kolaydan zora doğru hesaplamalar karşınıza çıkıyor.

Ücretsiz olarak sahip olacağınız oyunun beraberinde!

  • Labirent ve hesaplamalar seviye ilerledikçe zorlaşıyor.
  • Sorun çözme becerileri büyük bir gelişme yaşıyor.
  • Zeka oyunları ile beyninizi geliştirin.

Oyun hakkında sorular için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ExpCrow.MathMaze

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir